Meyungs Hamlet Klimaat & Weergemiddelden
Klimaatgemiddelden voor Meyungs Hamlet op basis van 10 jaar historische gegevens.
Het klimaat van Meyungs Hamlet
Meyungs Hamlet kent een wet hot tropical, with little seasonal variation klimaat, met een jaarlijks gemiddelde van 28°C. De typische maximumtemperaturen stijgen van 28°C in februari naar 29°C in mei.
Meyungs Hamlet krijgt jaarlijks ongeveer 4523 mm neerslag, met een piek in juli (579 mm); maart is het droogst met 203 mm.
Voor mild weer en minder regen zijn januari, februari, maart and april doorgaans de beste maanden om Meyungs Hamlet te bezoeken.
Jaarlijkse gemiddelde temp
28.1°C
Jaarlijkse gemiddelde max
28.8°C
Jaarlijkse gemiddelde min
27.2°C
Hoogste temperatuur ooit
31°C
Laagste temperatuur ooit
24°C
Jaarlijkse neerslag
4523 mm
Regendagen
294
Zonuren
1.0h/dag
Vochtigheid
76%
Gemiddelde temperaturen in Meyungs Hamlet per maand
Gem. max
Gem. min
Gemiddelde neerslag in Meyungs Hamlet per maand
Neerslag (mm)
Zonuren in Meyungs Hamlet per maand
Zon (u/dag)
Luchtvochtigheid in Meyungs Hamlet per maand
Gemiddelde luchtvochtigheid
Zeetemperatuur in Meyungs Hamlet per maand
Zeetemperatuur
Gemiddelden per maand
| Maand | Gem. max | Gem. min | Neerslag | Zonuren | Zeetemp |
|---|---|---|---|---|---|
| Weer in januari | 28°C | 27°C | 314 mm | 1.0h | 28.9°C |
| Weer in februari | 28°C | 27°C | 270 mm | 1.2h | 28.4°C |
| Weer in maart | 28°C | 27°C | 203 mm | 1.3h | 28.8°C |
| Weer in april | 29°C | 27°C | 285 mm | 1.2h | 29.6°C |
| Weer in mei | 29°C | 27°C | 384 mm | 1.0h | 30.0°C |
| Weer in juni | 29°C | 27°C | 449 mm | 0.7h | 29.9°C |
| Weer in juli | 29°C | 27°C | 579 mm | 0.8h | 29.4°C |
| Weer in augustus | 29°C | 27°C | 466 mm | 0.9h | 29.6°C |
| Weer in september | 29°C | 27°C | 415 mm | 1.1h | 29.5°C |
| Weer in oktober | 29°C | 27°C | 418 mm | 0.9h | 29.9°C |
| Weer in november | 29°C | 27°C | 347 mm | 0.7h | 30.0°C |
| Weer in december | 29°C | 27°C | 393 mm | 0.9h | 29.6°C |