Precieze weersvoorspellingen voor steden wereldwijd. Bekijk alle landen.

Weer.best
Menu

Xianning Klimaat & Weergemiddelden

Klimaatgemiddelden voor Xianning op basis van 10 jaar historische gegevens.

Het klimaat van Xianning

Xianning heeft een warm subtropical, with strong seasonal contrast klimaat. Overdag liggen de temperaturen gemiddeld rond 23°C per jaar, variërend van ongeveer 10°C in januari tot 34°C in augustus.

De jaarlijkse neerslag bedraagt ongeveer 1589 mm, verdeeld over zo'n 138 regendagen. juni is de natste maand (298 mm) en december de droogste (37 mm).

De beste tijd om Xianning te bezoeken is meestal oktober and november, wanneer de temperaturen aangenaam zijn en er minder regen valt.

Jaarlijkse gemiddelde temp
18.2°C
Jaarlijkse gemiddelde max
22.6°C
Jaarlijkse gemiddelde min
14.5°C
Hoogste temperatuur ooit
41°C
Laagste temperatuur ooit
-6°C
Jaarlijkse neerslag
1589 mm
Regendagen
138
Zonuren
3.6h/dag
Vochtigheid
71%

Gemiddelde temperaturen in Xianning per maand

Gem. max

10°
J
13°
F
18°
M
23°
A
27°
M
30°
J
33°
J
34°
A
30°
S
23°
O
18°
N
12°
D

Gem. min

3°
J
5°
F
10°
M
14°
A
18°
M
22°
J
25°
J
25°
A
21°
S
15°
O
10°
N
4°
D

Gemiddelde neerslag in Xianning per maand

Neerslag (mm)

75
J
87
F
147
M
201
A
194
M
298
J
242
J
119
A
73
S
61
O
57
N
37
D

Zonuren in Xianning per maand

Zon (u/dag)

4
J
3
F
3
M
3
A
3
M
3
J
3
J
4
A
4
S
4
O
4
N
4
D

Luchtvochtigheid in Xianning per maand

Gemiddelde luchtvochtigheid

67%
J
71%
F
72%
M
73%
A
73%
M
79%
J
78%
J
72%
A
70%
S
67%
O
66%
N
61%
D

Gemiddelden per maand

Maand Gem. max Gem. min Neerslag Zonuren
Weer in januari 10°C 3°C 75 mm 3.7h
Weer in februari 13°C 5°C 87 mm 3.4h
Weer in maart 18°C 10°C 147 mm 3.2h
Weer in april 23°C 14°C 201 mm 3.2h
Weer in mei 27°C 18°C 194 mm 3.5h
Weer in juni 30°C 22°C 298 mm 3.1h
Weer in juli 33°C 25°C 242 mm 3.2h
Weer in augustus 34°C 25°C 119 mm 3.7h
Weer in september 30°C 21°C 73 mm 4.2h
Weer in oktober 23°C 15°C 61 mm 4.3h
Weer in november 18°C 10°C 57 mm 4.0h
Weer in december 12°C 4°C 37 mm 4.3h