Precieze weersvoorspellingen voor steden wereldwijd. Bekijk alle landen.

Weer.best
Menu

Yangsan Klimaat & Weergemiddelden

Klimaatgemiddelden voor Yangsan op basis van 10 jaar historische gegevens.

Het klimaat van Yangsan

Verwacht een wet mild temperate, with strong seasonal contrast klimaat in Yangsan: gemiddelde maximumtemperaturen van 19°C en minimumtemperaturen van 11°C, met een schommeling van januari's 7°C naar augustus's 30°C.

In Yangsan valt er jaarlijks zo'n 1733 mm regen over ongeveer 104 regendagen, met een hoogtepunt in september en afnemend naar 39 mm in december.

Voor mild weer en minder regen zijn mei and oktober doorgaans de beste maanden om Yangsan te bezoeken.

Jaarlijkse gemiddelde temp
14.5°C
Jaarlijkse gemiddelde max
18.5°C
Jaarlijkse gemiddelde min
11.0°C
Hoogste temperatuur ooit
35°C
Laagste temperatuur ooit
-12°C
Jaarlijkse neerslag
1733 mm
Regendagen
104
Zonuren
4.7h/dag
Vochtigheid
68%

Gemiddelde temperaturen in Yangsan per maand

Gem. max

7°
J
9°
F
14°
M
18°
A
22°
M
25°
J
28°
J
30°
A
26°
S
21°
O
16°
N
9°
D

Gem. min

-1°
J
1°
F
5°
M
9°
A
14°
M
18°
J
22°
J
24°
A
20°
S
13°
O
7°
N
1°
D

Gemiddelde neerslag in Yangsan per maand

Neerslag (mm)

41
J
55
F
101
M
141
A
126
M
225
J
292
J
241
A
303
S
110
O
59
N
39
D

Zonuren in Yangsan per maand

Zon (u/dag)

5
J
5
F
5
M
5
A
6
M
5
J
3
J
4
A
3
S
5
O
5
N
5
D

Luchtvochtigheid in Yangsan per maand

Gemiddelde luchtvochtigheid

56%
J
56%
F
61%
M
65%
A
70%
M
78%
J
85%
J
80%
A
77%
S
67%
O
62%
N
57%
D

Gemiddelden per maand

Maand Gem. max Gem. min Neerslag Zonuren
Weer in januari 7°C -1°C 41 mm 5.1h
Weer in februari 9°C 1°C 55 mm 4.9h
Weer in maart 14°C 5°C 101 mm 4.6h
Weer in april 18°C 9°C 141 mm 5.2h
Weer in mei 22°C 14°C 126 mm 5.9h
Weer in juni 25°C 18°C 225 mm 4.9h
Weer in juli 28°C 22°C 292 mm 3.1h
Weer in augustus 30°C 24°C 241 mm 4.0h
Weer in september 26°C 20°C 303 mm 3.2h
Weer in oktober 21°C 13°C 110 mm 5.0h
Weer in november 16°C 7°C 59 mm 5.1h
Weer in december 9°C 1°C 39 mm 4.9h