Makin Village Klimaat & Weergemiddelden
Klimaatgemiddelden voor Makin Village op basis van 10 jaar historische gegevens.
Het klimaat van Makin Village
Makin Village kent een wet hot tropical, with little seasonal variation klimaat, met een jaarlijks gemiddelde van 28°C. De typische maximumtemperaturen stijgen van 28°C in maart naar 29°C in september.
In Makin Village valt er jaarlijks zo'n 3171 mm regen over ongeveer 256 regendagen, met een hoogtepunt in maart en afnemend naar 133 mm in oktober.
augustus, september, oktober and november bieden over het algemeen de meest aangename omstandigheden in Makin Village, met warme maar niet te hete dagen en drogere luchten.
Jaarlijkse gemiddelde temp
28.1°C
Jaarlijkse gemiddelde max
28.6°C
Jaarlijkse gemiddelde min
27.3°C
Hoogste temperatuur ooit
30°C
Laagste temperatuur ooit
23°C
Jaarlijkse neerslag
3171 mm
Regendagen
256
Zonuren
1.3h/dag
Vochtigheid
76%
Gemiddelde temperaturen in Makin Village per maand
Gem. max
Gem. min
Gemiddelde neerslag in Makin Village per maand
Neerslag (mm)
Zonuren in Makin Village per maand
Zon (u/dag)
Luchtvochtigheid in Makin Village per maand
Gemiddelde luchtvochtigheid
Zeetemperatuur in Makin Village per maand
Zeetemperatuur
Gemiddelden per maand
| Maand | Gem. max | Gem. min | Neerslag | Zonuren | Zeetemp |
|---|---|---|---|---|---|
| Weer in januari | 28°C | 27°C | 311 mm | 1.2h | 28.9°C |
| Weer in februari | 28°C | 27°C | 288 mm | 1.0h | 29.0°C |
| Weer in maart | 28°C | 27°C | 384 mm | 1.0h | 28.9°C |
| Weer in april | 28°C | 27°C | 323 mm | 1.1h | 29.1°C |
| Weer in mei | 29°C | 27°C | 305 mm | 1.1h | 29.6°C |
| Weer in juni | 29°C | 27°C | 320 mm | 1.0h | 30.0°C |
| Weer in juli | 29°C | 27°C | 295 mm | 1.0h | 30.0°C |
| Weer in augustus | 29°C | 27°C | 186 mm | 1.6h | 30.4°C |
| Weer in september | 29°C | 28°C | 156 mm | 1.6h | 30.1°C |
| Weer in oktober | 29°C | 28°C | 133 mm | 2.0h | 30.2°C |
| Weer in november | 29°C | 27°C | 148 mm | 1.6h | 29.6°C |
| Weer in december | 28°C | 27°C | 323 mm | 1.3h | 28.8°C |