Upper Bethlehem Klimaat & Weergemiddelden
Klimaatgemiddelden voor Upper Bethlehem op basis van 10 jaar historische gegevens.
Het klimaat van Upper Bethlehem
Upper Bethlehem kent een hot tropical, with little seasonal variation klimaat, met een jaarlijks gemiddelde van 27°C. De typische maximumtemperaturen stijgen van 26°C in februari naar 29°C in september.
Upper Bethlehem krijgt jaarlijks ongeveer 968 mm neerslag, met een piek in september (170 mm); maart is het droogst met 28 mm.
januari, februari, maart, april, mei, juni and december bieden over het algemeen de meest aangename omstandigheden in Upper Bethlehem, met warme maar niet te hete dagen en drogere luchten.
Jaarlijkse gemiddelde temp
26.9°C
Jaarlijkse gemiddelde max
27.8°C
Jaarlijkse gemiddelde min
26.0°C
Hoogste temperatuur ooit
32°C
Laagste temperatuur ooit
21°C
Jaarlijkse neerslag
968 mm
Regendagen
151
Zonuren
1.9h/dag
Vochtigheid
76%
Gemiddelde temperaturen in Upper Bethlehem per maand
Gem. max
Gem. min
Gemiddelde neerslag in Upper Bethlehem per maand
Neerslag (mm)
Zonuren in Upper Bethlehem per maand
Zon (u/dag)
Luchtvochtigheid in Upper Bethlehem per maand
Gemiddelde luchtvochtigheid
Zeetemperatuur in Upper Bethlehem per maand
Zeetemperatuur
Gemiddelden per maand
| Maand | Gem. max | Gem. min | Neerslag | Zonuren | Zeetemp |
|---|---|---|---|---|---|
| Weer in januari | 26°C | 25°C | 32 mm | 1.9h | 27.1°C |
| Weer in februari | 26°C | 25°C | 35 mm | 2.0h | 26.8°C |
| Weer in maart | 26°C | 25°C | 28 mm | 2.4h | 26.9°C |
| Weer in april | 27°C | 25°C | 50 mm | 2.4h | 27.7°C |
| Weer in mei | 28°C | 26°C | 70 mm | 2.1h | 28.7°C |
| Weer in juni | 29°C | 27°C | 55 mm | 2.0h | 29.4°C |
| Weer in juli | 29°C | 27°C | 86 mm | 1.8h | 29.4°C |
| Weer in augustus | 29°C | 27°C | 116 mm | 1.9h | 29.8°C |
| Weer in september | 29°C | 27°C | 170 mm | 1.6h | 30.2°C |
| Weer in oktober | 29°C | 27°C | 130 mm | 1.5h | 30.3°C |
| Weer in november | 28°C | 26°C | 145 mm | 1.5h | 29.2°C |
| Weer in december | 27°C | 26°C | 52 mm | 1.6h | 27.7°C |