Precieze weersvoorspellingen voor steden wereldwijd. Bekijk alle landen.

Weer.best
Menu

Melo Klimaat & Weergemiddelden

Klimaatgemiddelden voor Melo op basis van 10 jaar historische gegevens.

Het klimaat van Melo

Melo kent een wet mild temperate, with moderate seasonal swings klimaat, met een jaarlijks gemiddelde van 17°C. De typische maximumtemperaturen stijgen van 16°C in juli naar 30°C in januari.

De jaarlijkse neerslag bedraagt ongeveer 1609 mm, verdeeld over zo'n 112 regendagen. september is de natste maand (206 mm) en november de droogste (103 mm).

maart, mei, november and december bieden over het algemeen de meest aangename omstandigheden in Melo, met warme maar niet te hete dagen en drogere luchten.

Jaarlijkse gemiddelde temp
17.4°C
Jaarlijkse gemiddelde max
22.8°C
Jaarlijkse gemiddelde min
12.6°C
Hoogste temperatuur ooit
39°C
Laagste temperatuur ooit
-1°C
Jaarlijkse neerslag
1609 mm
Regendagen
112
Zonuren
4.1h/dag
Vochtigheid
77%

Gemiddelde temperaturen in Melo per maand

Gem. max

30°
J
29°
F
27°
M
24°
A
19°
M
17°
J
16°
J
18°
A
19°
S
22°
O
25°
N
28°
D

Gem. min

18°
J
18°
F
16°
M
14°
A
10°
M
8°
J
8°
J
8°
A
10°
S
11°
O
13°
N
16°
D

Gemiddelde neerslag in Melo per maand

Neerslag (mm)

154
J
108
F
110
M
136
A
122
M
129
J
129
J
150
A
206
S
148
O
103
N
114
D

Zonuren in Melo per maand

Zon (u/dag)

4
J
4
F
4
M
4
A
4
M
4
J
4
J
4
A
3
S
4
O
5
N
5
D

Luchtvochtigheid in Melo per maand

Gemiddelde luchtvochtigheid

68%
J
69%
F
73%
M
77%
A
83%
M
83%
J
83%
J
82%
A
83%
S
81%
O
76%
N
71%
D

Gemiddelden per maand

Maand Gem. max Gem. min Neerslag Zonuren
Weer in januari 30°C 18°C 154 mm 4.3h
Weer in februari 29°C 18°C 108 mm 4.4h
Weer in maart 27°C 16°C 110 mm 3.9h
Weer in april 24°C 14°C 136 mm 3.8h
Weer in mei 19°C 10°C 122 mm 3.7h
Weer in juni 17°C 8°C 129 mm 3.5h
Weer in juli 16°C 8°C 129 mm 3.8h
Weer in augustus 18°C 8°C 150 mm 4.1h
Weer in september 19°C 10°C 206 mm 3.4h
Weer in oktober 22°C 11°C 148 mm 4.0h
Weer in november 25°C 13°C 103 mm 5.2h
Weer in december 28°C 16°C 114 mm 4.9h