Precieze weersvoorspellingen voor steden wereldwijd. Bekijk alle landen.

Weer.best
Menu

Mon Repos Klimaat & Weergemiddelden

Klimaatgemiddelden voor Mon Repos op basis van 10 jaar historische gegevens.

Het klimaat van Mon Repos

Verwacht een hot tropical, with little seasonal variation klimaat in Mon Repos: gemiddelde maximumtemperaturen van 30°C en minimumtemperaturen van 24°C, met een schommeling van januari's 29°C naar september's 31°C.

Mon Repos krijgt jaarlijks ongeveer 1331 mm neerslag, met een piek in augustus (190 mm); februari is het droogst met 29 mm.

De beste tijd om Mon Repos te bezoeken is meestal januari and december, wanneer de temperaturen aangenaam zijn en er minder regen valt.

Jaarlijkse gemiddelde temp
26.7°C
Jaarlijkse gemiddelde max
29.6°C
Jaarlijkse gemiddelde min
24.5°C
Hoogste temperatuur ooit
35°C
Laagste temperatuur ooit
20°C
Jaarlijkse neerslag
1331 mm
Regendagen
201
Zonuren
1.4h/dag
Vochtigheid
78%

Gemiddelde temperaturen in Mon Repos per maand

Gem. max

29°
J
29°
F
30°
M
30°
A
31°
M
30°
J
29°
J
30°
A
31°
S
30°
O
29°
N
29°
D

Gem. min

23°
J
23°
F
24°
M
25°
A
25°
M
25°
J
25°
J
25°
A
25°
S
25°
O
25°
N
24°
D

Gemiddelde neerslag in Mon Repos per maand

Neerslag (mm)

41
J
29
F
38
M
45
A
67
M
181
J
182
J
190
A
149
S
167
O
147
N
95
D

Zonuren in Mon Repos per maand

Zon (u/dag)

2
J
2
F
2
M
2
A
2
M
1
J
1
J
1
A
1
S
1
O
1
N
1
D

Luchtvochtigheid in Mon Repos per maand

Gemiddelde luchtvochtigheid

78%
J
75%
F
75%
M
74%
A
75%
M
79%
J
80%
J
79%
A
78%
S
80%
O
82%
N
81%
D

Gemiddelden per maand

Maand Gem. max Gem. min Neerslag Zonuren
Weer in januari 29°C 23°C 41 mm 1.8h
Weer in februari 29°C 23°C 29 mm 2.4h
Weer in maart 30°C 24°C 38 mm 2.4h
Weer in april 30°C 25°C 45 mm 2.2h
Weer in mei 31°C 25°C 67 mm 1.6h
Weer in juni 30°C 25°C 181 mm 1.1h
Weer in juli 29°C 25°C 182 mm 0.7h
Weer in augustus 30°C 25°C 190 mm 0.7h
Weer in september 31°C 25°C 149 mm 1.1h
Weer in oktober 30°C 25°C 167 mm 1.2h
Weer in november 29°C 25°C 147 mm 0.8h
Weer in december 29°C 24°C 95 mm 1.1h