Precieze weersvoorspellingen voor steden wereldwijd. Bekijk alle landen.

Weer.best
Menu

Malbun Klimaat & Weergemiddelden

Klimaatgemiddelden voor Malbun op basis van 10 jaar historische gegevens.

Het klimaat van Malbun

Malbun kent een wet cool temperate, with strong seasonal contrast klimaat, met een jaarlijks gemiddelde van 8°C. De typische maximumtemperaturen stijgen van 2°C in januari naar 22°C in juli.

Malbun krijgt jaarlijks ongeveer 1932 mm neerslag, met een piek in augustus (230 mm); februari is het droogst met 113 mm.

Jaarlijkse gemiddelde temp
7.8°C
Jaarlijkse gemiddelde max
12.5°C
Jaarlijkse gemiddelde min
3.4°C
Hoogste temperatuur ooit
32°C
Laagste temperatuur ooit
-22°C
Jaarlijkse neerslag
1932 mm
Regendagen
187
Zonuren
3.2h/dag
Vochtigheid
79%

Gemiddelde temperaturen in Malbun per maand

Gem. max

2°
J
5°
F
8°
M
11°
A
15°
M
20°
J
22°
J
22°
A
18°
S
14°
O
8°
N
4°
D

Gem. min

-6°
J
-4°
F
-2°
M
2°
A
6°
M
11°
J
12°
J
12°
A
8°
S
5°
O
0°
N
-4°
D

Gemiddelde neerslag in Malbun per maand

Neerslag (mm)

156
J
113
F
141
M
153
A
200
M
189
J
196
J
230
A
150
S
134
O
125
N
145
D

Zonuren in Malbun per maand

Zon (u/dag)

3
J
3
F
4
M
4
A
2
M
3
J
3
J
3
A
4
S
4
O
3
N
3
D

Luchtvochtigheid in Malbun per maand

Gemiddelde luchtvochtigheid

83%
J
83%
F
82%
M
79%
A
80%
M
77%
J
76%
J
77%
A
79%
S
78%
O
81%
N
79%
D

Gemiddelden per maand

Maand Gem. max Gem. min Neerslag Zonuren
Weer in januari 2°C -6°C 156 mm 2.6h
Weer in februari 5°C -4°C 113 mm 3.1h
Weer in maart 8°C -2°C 141 mm 3.8h
Weer in april 11°C 2°C 153 mm 3.6h
Weer in mei 15°C 6°C 200 mm 2.5h
Weer in juni 20°C 11°C 189 mm 3.2h
Weer in juli 22°C 12°C 196 mm 3.2h
Weer in augustus 22°C 12°C 230 mm 3.2h
Weer in september 18°C 8°C 150 mm 3.7h
Weer in oktober 14°C 5°C 134 mm 4.0h
Weer in november 8°C 0°C 125 mm 3.2h
Weer in december 4°C -4°C 145 mm 2.9h